MIRPASZ

Sprzedaż zboża lubelskie

Sprzedaż zboża — lubelskie

Jako doświadczony producent pasz drobiowych dobrze wiemy, jak ważne jest, by składały się one z wysokiej jakości zbóż pochodzących z lokalnych upraw. Z tego powodu współpracujemy z wieloma rolnikami z województwa lubelskiego, którzy zdecydowali się na sprzedaż swoich płodów rolnych właśnie nam. Skupujemy pszenicę, a także podobne produkty w konkurencyjnej cenie. Nawiązujemy zarówno jednorazowe, jak i dłuższe współprace. Nasze punkty skupu znajdują się w Ceranowie oraz Halasach (Międzyrzec Podlaski). Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty.

Konkurencyjna cena zboża: lubelskie

Współpraca z nami to gwarancja nie tylko konkurencyjnej ceny, ale też szybkiego przeprowadzenia sprzedaży zboża. Płatność za każdą transakcję realizowana jest w ciągu maksymalnie 14 dni od daty dostarczenia albo odbioru pszenicy lub innych płodów rolnych. Pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto sprzedawcy. Skupowane zboża przyjmujemy w przedziale godzinowym 7:00-21:00, od poniedziałku do piątku. W ramach współpracy zawsze zapewniamy terminowość, pełen profesjonalizm, fachową obsługę oraz indywidualne podejście, co sprawia, że zaufało nam już wielu rolników.

Wysokiej jakości pszenica i inne płody rolne, które skupujemy

W województwie lubelskim skupujemy (w konkurencyjnej cenie) wysokiej jakości zboża takie jak:

  • pszenica,
  • pszenżyto,
  • jęczmień,
  • kukurydza mokra.

Ponadto dysponujemy własnym transportem (autami typu wywrotka i silos), więc możemy odebrać płody rolne bezpośrednio z gospodarstwa osoby, która zdecydowała się na ich sprzedaż. W przypadku towaru o wadze 24 ton (lub większej) często okazuje się to bardzo wygodnym rozwiązaniem dla obu stron. Skontaktuj się z nami, jeżeli jesteś rolnikiem z województwa lubelskiego chcącym sprzedać swoje zboże w korzystnej cenie!

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION