MIRPASZ

Skup zboża podkarpackie

Skup zboża — województwo podkarpackie

Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na zdrowie i dobrostan zwierząt hodowlanych jest wysokiej jakości pasza. Co jest jej głównym składnikiem? Większość pasz bazuje przede wszystkim na spełniających odpowiednie normy jakościowe zbożach, takich jak pszenica, pszenżyto czy kukurydza. Prowadzony przez nas skup zboża to miejsce, w którym możesz sprzedać swoje produkty w wyjątkowo korzystnej cenie. Jako że działamy na terenie województwa podkarpackiego, oferujemy odbiór zbóż w Ceranowie i Halasach. Zachęcamy do kontaktu!

Dlaczego warto podjąć współpracę z MirPasz?

Jesteśmy doświadczoną w zakresie skupu zboża firmą, która gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny, ale dba też o najwyższą jakość produktów. W jaki sposób? Przed zakupem zboża oceniamy jakość zbiorów, co obejmuje m.in. analizę wilgotności, zawartości zanieczyszczeń oraz składników odżywczych. Wszystkie te parametry mają bowiem kluczowe znaczenie dla dalszego przetwarzania zboża i jego zastosowania w różnych gałęziach rynku. Jesteś zainteresowany współpracą ze skupem zboża działającym na obszarze województwa podkarpackiego? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skup zboża — co dalej?

Po dokładnej weryfikacji surowców oraz sfinalizowaniu transakcji zboże jest transportowane do naszych magazynów i przechowywane we właściwych warunkach, które zakładają m.in. odpowiednią wilgotność i temperaturę. Wszystko to pomaga zachować wysoką jakość zboża, niezależnie od tego, czy będzie ono poddawane dalszej obróbce (czyszczeniu, sortowaniu, suszeniu itp.) w celu przygotowania do przetwarzania, czy też skierowane bezpośrednio do sprzedaży. Warto pamiętać, żę zboże to surowiec o szerokim zastosowaniu, ponieważ jest potrzebne zarówno w młynach, zakładach produkcji żywności, jak i przedsiębiorstwach zajmujących się wytwarzaniem paszy.

Skup zboża ma o tyle istotne znaczenie, że zapewnia stabilność dostaw żywności oraz całej gospodarki rolniczej. Chciałbyś zarobić na sprzedaży swoich plonów? Uprawiasz zboże w Ceranowie lub Halasach? Zaufaj firmie z siedzibą w województwie podkarpackim już dziś. Zapraszamy do współpracy!

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION