MIRPASZ

Skup zboża świętokrzyskie

Skup zboża — świętokrzyskie

Jesteś rolnikiem uprawiającym jęczmień, kukurydzę, pszenicę lub pszenżyto? Zależy Ci na korzystnej sprzedaży, która przyniesie Ci zyski, dzięki czemu będziesz mógł dalej rozwijać swoją działalność? Jeśli tak — zapoznaj się z naszą ofertą skupu zboża. Zajmujemy się skupem od wielu lat, a naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną, wieloletnią współpracę. Przyjmujemy zboża od sprawdzonych rolników, a przy ilości wynoszącej minimum 24 tony możemy przyjechać do Twojego gospodarstwa i odebrać towar. Dysponujemy pojazdami, takimi jak wywrotka oraz silos, dzięki czemu załadowanie czy przewóz zboża przebiega sprawnie, a jednocześnie bezproblemowo.

Mirpasz, czyli firma wspierające lokalne gospodarstwa

Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży rolniczej wiemy, jak ważne jest wspieranie lokalnych gospodarstw. Zależy nam na tym, aby Klienci korzystający z naszych usług chętnie do nas wracali, dlatego wciąż poszerzamy zakres naszych działań. Prowadzimy skup zboża na terenie województwa świętokrzyskiego, ale nie tylko. Przyjmujemy zboża najwyższej jakości, które przeznaczone są na paszę dla zwierząt, ale nie tylko. Jeśli więc dysponujesz większą ilością kukurydzy mokrej, jęczmienia czy pszenicy, skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Dlaczego warto wybrać nasz skup zboża?

Odbieramy zboże na skup od rolników prowadzących gospodarstwa na terenie województwa świętokrzyskiego. Oferujemy:

  • konkurencyjne ceny dopasowane do aktualnych warunków rynkowych,
  • stabilność transakcji oraz regularną współpracę,
  • elastyczność,
  • profesjonalne doradztwo.

Korzystając z naszych usług, przyczyniasz się do zabezpieczenia żywnościowego kraju, stymulacji infrastruktury na obszarach wiejskich (budowy dróg, magazynów, przechowalni), zwiększenia eksportu, utrzymaniu równowagi pomiędzy podażą a popytem na rynku zbożowym, a co najważniejsze — zarabiasz na swoim gospodarstwie. Sprzedaj zboże w jednym z naszych punktów skupu — zapraszamy!

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION