MIRPASZ

Skup zboża małopolskie

Skup zboża: małopolskie

Skup zbóż to ważny proces w łańcuchu dostaw żywności i surowców dla zwierząt, mający istotny wpływ na gospodarkę. Jego kluczowe znaczenie dla rolników, przetwórców żywności i społeczeństwa jako całości sprawiają, że stanowi istotny filar gospodarki rolnej. Dbałość o skuteczne zarządzanie skupem zbóż i wykorzystanie nowoczesnych technologii przyczyniają się do utrzymania stabilności łańcucha dostaw i dostarczania wysokiej jakości produktów do odbiorców. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która prowadzi skup zbóż na terenie Małopolski i innych części kraju - zapraszamy do współpracy!

Skup zbóż od lokalnych producentów spełniających najwyższe standardy

W naszej firmie prowadzimy skup surowców paszowych, takich jak pszenica, jęczmień, pszenżyto czy kukurydza morka. Zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny, ale także odbiór płodów rolnych (przy dostawach surowców od 24 ton) i szybkie terminy płatności. Posiadamy specjalne pojazdy transportowe do przewożenia materiałów sypkich, a wszelkie płatności realizujemy w ciągu 14 dni od daty dostarczenia lub odebrania towaru. Surowce paszowe można dostarczać do naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 21, a kukurydzę mokrą przez całą dobę do punktu w Halasach. Chcesz poznać więcej szczegółów? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Działamy na rynku od lat, zdobywając wiedzę i doświadczenie niezbędne do zrozumienia rosnących potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu możemy dostarczać rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań. Dbamy o to, aby każda partia zbóż i pasz była starannie wyselekcjonowana i spełniała surowe normy jakościowe. Dokładamy też wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi Klientami z województwa mazowieckiego - jeśli więc szukasz profesjonalnego, godnego zaufania skupu zbóż, zgłoś się do nas!

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION