MIRPASZ

Sprzedam zboże podlaskie

Giełda rolna – Białystok

Prowadzisz gospodarstwo rolne i szukasz na giełdzie miejsca, gdzie otrzymasz uczciwą oraz konkurencyjną cenę za zboże? Szukasz rzetelnego partnera, który doceni Twoją pracę? Zapraszamy! W MirPasz doskonale wiemy, jak wiele uwagi wymaga uprawa roślin, dlatego oferujemy Klientom atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy. Zapewniamy sprawny transport plonów, w tym ich odbiór z wyznaczonego miejsca w ściśle określonym terminie. Dzięki czemu nie musisz martwić się stratami towaru czy spadkiem jego jakości, co generuje straty finansowe. Mieszkańców Białegostoku lub okolic zapraszamy do kontaktu z naszą giełdą rolną!

Konkurencyjna oferta internetowej giełdy rolnej – Białystok

Szukasz miejsca w województwie podlaskim, gdzie możesz sprzedać zboże? Doskonale trafiłeś! Prowadzimy rodzinną firmę i zajmujemy się produkcją pasz. Chcąc spełnić najwyższe standardy w zakresie dostarczania wysokiej jakości żywności dla zwierząt, otworzyliśmy również giełdę rolną, w której zajdziesz informację o tym, że przyjmujemy każdą ilość pszenicy, pszenżyta, jęczmienia oraz mokrej kukurydzy. Zapewniamy terminowe wypłaty środków finansowych, a także transparentne warunki współpracy dokładnie przedstawione na stronie internetowej naszego skupu. Nie czekaj dłużej – dołącz do szerokiego grona rolników ceniących ofertę giełdy rolniczej MirPasz!

Skup zboża od lokalnych producentów – podlaskie

Do giełdy rolniczej zapraszamy zarówno Klientów pragnących jednorazowo sprzedać zboże, jak i rolników stawiających na regularną współpracę, w tym także osoby prowadzące działalność na zasadach ryczałtu. Korzystając z naszych usług, nie tylko zarabiasz na swoim gospodarstwie, ale też przyczyniasz się do zachowania uczciwych cen na rynku. Podnosi to atrakcyjność krajowych produktów rolnych oraz powoduje wzrost eksportu. Masz dość wystawiania ogłoszeń typu "sprzedam zboże"? Zależy Ci na stałej współpracy z firmą z województwa podlaskiego oferującą konkurencyjne ceny za towar? Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z wyjątkowo rentownej oferty!

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION