MIRPASZ

Skup zboża warmińsko-mazurskie

Zboże — warmińsko-mazurskie

MirPasz to firma z dużym doświadczeniem od lat działająca w branży rolniczej. Jednym z głównych filarów naszej działalności jest skup zboża, które pozyskujemy zarówno od dostawców indywidualnych, jak i mniejszych firm pragnących podjąć współpracę z rzetelnym i uczciwym kontrahentem. Tym, co nas wyróżnia jest:

  • możliwość transportu od sprzedającego do naszego skupu,
  • szybka płatność za otrzymane zboże,
  • doskonałe, konkurencyjne ceny.

Pozyskane przez nas zboża wykorzystujemy do produkcji wysokiej jakości pasz, którymi karmimy m.in. hodowane przez nas brojlery. Jesteśmy też ich dystrybutorem. Z chęcią podejmiemy współpracę z rolnikami oraz innymi skupami z terenu województwa warmińsko-mazurskiego poszukującymi godnego zaufania partnera handlowego.

Nowoczesny skup zboża w warmińsko-mazurskim

Jako firma będąca jednym z najbardziej nowoczesnych skupów zboża w warmińsko-mazurskim dysponujemy dużą bazą magazynową, w której prowadzimy całoroczny skup żyta, jęczmienia, owsa i pszenicy. Cały proces jest przez nas starannie monitorowany, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom jakości zarówno samego zboża, jak i prowadzonych działań. Nasz skup dysponuje wszystkimi niezbędnymi certyfikatami. Dzięki taborowi własnych, przystosowanych do przewozu zboża pojazdów jesteśmy w stanie odebrać ziarno od każdego dostawcy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Podejmij współpracę z zaufanym skupem zboża MirPasz

Doskonale wiemy, że terminowość, uczciwość i elastyczność są podstawą dobrej współpracy, dlatego kosimy konkurencję cenami. Przyjedź do nas i przekonaj się, ile możemy zapłacić za Twoje plony. Nie masz jak do nas dotrzeć? Nie szkodzi — zadzwoń, a my przyślemy odpowiedni pojazd. Zapłacimy też na miejscu za zboże, dzięki czemu od razu zyskasz gotówkę. Podejmujemy się zarówno jednorazowych zleceń, jak i stałej współpracy z dostawcami z warmińsko-mazurskiego.

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION