MIRPASZ

Skup zbóż mazowieckie

Skup zbóż — mazowieckie

Podstawowym elementem oferty firmy Mirpasz jest sprzedaż pasz dla zwierząt hodowlanych, w tym trzody, bydła i drobiu, a także dostarczanie surowców białkowych. Naturalnym krokiem w rozwoju naszej działalności było więc rozbudowanie świadczonych usług o skup różnego rodzaju zbóż od lokalnych dostawców. Właśnie dlatego zajmujemy się także jego skupowaniem na terenie województwa mazowieckiego — nasza placówka mieści się w miejscowości Ceranów w powiecie sokołowskim. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny skupu zbóż, jak również profesjonalną współpracę, szybkie terminy płatności oraz opcję odbioru towaru od producenta własnym transportem.

Sprawdzony skup zboża (mazowieckie): ceny

Jeśli interesują Cię ogłoszenia w rodzaju "Kupię zboże" w województwie mazowieckim, serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z nami. Prowadzimy skup, w którym przyjmujemy kilka typów płodów rolnych w atrakcyjnych cenach:

  • pszenicę,
  • pszenżyto,
  • jęczmień,
  • kukurydzę mokrą.

Dbamy o zadowalające ceny skupu pszenicy, jęczmienia i pozostałych wymienionych zbóż od producentów, które zależą od spełniania przez nie określonych parametrów jakościowych. Chcemy bowiem zagwarantować także doskonałą jakość pasz przygotowywanych w oparciu o zakupione produkty i sprzedawanych naszym Klientom, zainteresowanym ich kupnem dla swoich zwierząt.

Skup zbóż wraz z odbiorem z gospodarstwa

Zależy nam w równym stopniu na doskonałej jakości zbóż przyjmowanych w naszym skupie w województwie mazowieckim, co na zadowoleniu wszystkich Klientów. Dokładamy więc wszelkich starań, aby na bieżąco wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Z tego powodu oferujemy opcję odbioru zbóż, które zdecydujesz się sprzedać. Dysponujemy własnymi pojazdami przystosowanymi do bezpiecznego transportu materiałów sypkich, w tym samochodami samowyładowczymi (czyli popularnymi "wywrotkami"), a także ciężarówkami typu silos. Odbiór zboża przeznaczonego do skupu możliwy jest wyłącznie, jeśli jego całościowa waga wynosi minimum 24 tony.

Jęczmień, pszenica i inne zboża w dobrej cenie w woj. mazowieckim

Działamy na rynku już od 1986 r. i przez tak długi czas udało nam się wypracować metody pracy zapewniające świadczenie usług na najwyższym poziomie, a przez to — pełne zadowolenie i zaufanie naszych Klientów. Gwarantujemy więc profesjonalną obsługę w zakresie skupu pszenicy, kukurydzy mokrej oraz innych zbóż w atrakcyjnych cenach, a także płatność przelaną na konto w ciągu maksymalnie 14 dni od daty dostarczenia albo odebrania towaru. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 21 — zapraszamy do kontaktu i umówienia najbardziej pasującego terminu!

logo.png
Mirpasz Sp. z o.o.
Kalinowo 1, 18-421 Piatnica
NIP: 718-214-17-72

Adres wytwórni

Ceranów 270
08-322 Ceranów

Punkt skupu

Halasy 1A
21-560 Międzyrzec Podlaski
Copyright © 2024 MIRPASZ Sp. z o.o. Design by IT PRO SOLUTION